Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Call on me vizitka: Rozhovor s Kryštofem Kopeckým

1. Otázka na tělo: Kdo všechno je Kryštof Kopecký?

Jsem vytrvalostní trailoý bežec, mentor majitelů malých firem, drzý markeťák, podnikatel, spoluzakladatel několika firem a hlavně člověk, který dělá vždy jen to, co chce a co ho baví. Ze zásady.

 

2. Jaká jsou tři slova, která nejvíce vystihují společnost Call on me s.r.o.?

Partnerství, komunikace, efektivita

 

3. Jaká je Tvá role a pozice v rámci firmy?

Strategicky řídím veškeré aktivity a rozvoj celé firmy. Dále si ujíždím na psaní call scriptů a baví mě naše služby úspěšně nabízet lidem kolem sebe. Z pravidla úspěšně 😊

 

4. Zkušenosti s telemarketingem. Jaké jsou ty Tvé?

Mám za sebou 12 let na velkých call centrech. Od operátora, retenčního specialisty a backoffice pracovníka ve Vodafonu. Přes teamleadera obchodního týmu, manažera rozvoje až po šéfa celého call centra české pojišťovny o 140 lidech. Mám 8 let manažerských zkušeností z telca a u telemarketingu je jen málo věcí, co nevím…

 

5. V čem vidíš hlavní přínos Tvé osoby a Tvých skills pro COM?

Udávám směr a budoucnost Call on me a ta je v umělé inteligenci a volání bez operátorů. Aktivně obchoduji a buduji značku. Vím jak zpropagovat naše podnikání na LinkedIn. A jsem nenapravitelný optimista – vždy se dá vše vyřešit.

 

6. Kam by se měla společnost COM posunout za 5 let v rámci Tvé vize?

Devadesát procent kontaktů volá automat – umělá innteligence, která je schopná zjistit zájmy. Na ty pak volá špičkový telemarketingový specialista a doklepává zakázky nebo schůzky. Jsme leader v SME v moderním telemarketingu. Jednička na trhu.

 

7. Když si představíš Kryštofa Kopeckého za deset let. Co dělá, jak žije, jak se cítí?

Třetinu času věnuje Kryštof rodině, třetinu podnikání a třetinu vyrábí něco rukama jako oddech i možný byznys. Pravidelně běhá a má na kontě pokořených 100km trail běh. Je mu skvěle. Se ženou, synem a zvířaty. Firmy mají samostatné a kvalitní vedení a Call on me nepotřebuje dělat marketing.

 

8. Co najdeme na prvních 5 místech na Tvém žebříčku hodnot?

  • Klid a pohoda
  • Nejbližší rodina
  • Dělám si, co chci
  • Jsem vždy o krok napřed
  • Spolupráce
×

Přihlášení k odběru novinek

Prosím, vyplňte následující informace

Odebírat novinky