Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Nejlepší vzdělávací online platformy 10 TOP

Jestliže si chcete zvýšit svou odbornost, abyste lépe uspěli na pracovním pohovoru a dostali se ke svému vysněnému místu, zkuste se podívat na následující vzdělávací platformy pro rozvoj pracovního potenciálu a absolvujte online kurz v rámci celoživotního vzdělávání. 

Obsah:

 • Udemy.com
 • Coursera.org
 • Pluralsight.com
 • Linkedin Learning
 • Skillshare.com
 • edX.org
 • SimpliLearn.com
 • Blabu.com
 • Seduo.cz
 • Vimvic.cz
 • AffilBox.cz

1. Udemy.com

Udemy.com nabízí pro vzdělávání online kurzy z oblastí, jako je byznys, kancelářské programy, marketing, finance, softwarový vývoj, osobní rozvoj, jazyky, zdraví a fitness, životní styl, hudba, umění, design i fotografie. Na webu je více než 100 000 kurzů v 50 jazycích. Neakreditované kurzy obsahují video s přednáškou, materiály ke stažení, testy a získáte Udemy certifikát.

 

2. Coursera.org

Coursera.com nabízí přes 3 900 online kurzů z oblastí, jako je sociologie, osobní růst, IT, datová analytika, matematika, fyzika, historie, filozofie, umění i jazyky, kam patří angličtina, ale i korejština, čínština, hebrejština či řečtina. Kurzy jsou zdarma nebo zpoplatněné v různých úrovních pro získání certifikátu i univerzitního titulu.

 

3. Pluralsight.com

Pluralsight.com poskytuje kurzy v oblasti softwarového vývoje, programování, správy dat a sítí či bezpečnosti informačních systémů za měsíční, roční a Premium předplatné a lze si vyzkoušet 10 denní trial verzi. Pro týmy je předplatné kurzů Professional a Enterprise. Nabízí i monitorování a optimalizaci práce týmu vývojářů a projektových manažerů s předplatným v balíčku Standard, Plus a Enterprise.

 

4. Linkedin Learning

Linkedin Learning nabízí platformu s více než 15 000 online kurzy z oblasti byznysu, designu a IT, jako je obchod, marketing, projektové řízení, týmová práce, animace, ilustrace, video, grafický design, cloudové programování, datová analytika, softwarový vývoj, databáze či bezpečnost systémů. Zdarma je trial verze na 14 dní zdarma a předplatné je na měsíc či rok s možností získání certifikátu.

 

5. Skillshare.com

Skillshare.com je platforma s kreativními kurzy z oblasti designu, animace, ilustrace, fotografování, filmování, psaní, životního stylu, ale i datové analýzy a byznysu pro jednotlivce i firmy. S programem Premium Membership máte přístup online i offline.

6. edX.org

Platforma edX.org nabízí v rámci vzdělávání kurzy zaměřené na architekturu, design, životní styl, hudbu, umění, osobní rozvoj, sociologii, softwarový vývoj, grafické programy, kancelářské programy, byznys, marketing, finance či jazyky pro firmy i jednotlivce. Získáte certifikáty i univerzitní tituly z vybraných univerzit.

 

7. SimpliLearn.com

SimpliLearn.com je platforma s odbornými certifikovanými kurzy z oblasti IT, zaměřenými na projektový management, big data, umělou inteligenci, machine learning, cloudové programování, agilní a scrum projektové řízení, bezpečnost IT systémů, online marketing či řízení kvality systémů. 

 

8. Blabu.com

Blabu.com pro zdokonalení mluvené angličtiny pomocí video volání s více než 50 tutory z různých koutů světa, pro které je angličtina rodným jazykem. Jejich aktuální online dostupnost je vyznačena. Okruh konverzačních témat je široký. Za rozhovor 15, 30 nebo 45 minut platíte po jeho ukončení přes Pay as you go a Nabít kredit.

 

9. Seduo.cz

Seduo.cz vlastní společnost LCM, která spravuje pracovní portály Jobs.cz a Prace.cz. Platforma nabízí pro jednotlivce i firmy více než 240 online kurzů v českém jazyce z oblasti byznysu, marketingu, designu, osobního rozvoje, školení kancelářských programů Microsoft a jiných nástrojů i jazykové kurzy zaměřené na byznys angličtinu a němčinu i češtinu pro cizince s možností získání certifikátu. Ideální volba, když chcete nakopnout svou kariéru.

 

 10. VimVic.cz

VimVic.cz je portál s pracovními nabídkami pro Českou republiku a nabízí více než 150 online kurzů v českém jazyce z oblasti podnikání, marketingu, financí, osobního rozvoje, školení kancelářských programů Microsoft a dalších nástrojů, programování, designu, zpracování fotografie a videa, jazykové kurzy angličtiny, němčiny, základy japonštiny a ruštiny i kurzy z oblasti zdraví a výživy s možností získat certifikát.

 

Náš tip:

AffilBox Podcast

AffilBox Podcast vychází pravidelně každých 14 dní a je určený pro inzerenty, manažery i partnery. V Podcastu společnost sdílí své know-how a zve si i zajímavé hosty z české a slovenské affiliate sféry. Objevte ještě nepoznané.

×

Přihlášení k odběru novinek

Prosím, vyplňte následující informace

Odebírat novinky