Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

FAQ

S JAKÝMI KONTAKTY PRACUJETE?

Nejčastěji dostáváme kontakty přímo od vás. Ať už jsou to nevytěžené leady, databáze klientů, o které se nestíháte postarat nebo vlastní kmen. Efektivnější je vždy volání na „předehřáté“ kontakty. Cold cally samozřejmě také umíme.

PLATÍME ZA KAMPAŇ, I KDYŽ NENESE VÝSLEDKY?

Naše filozofie je win-win. Kampaň se musí zaplatit. Proto pro vás nejprve spouštíme pilotní volání, kde jsme spolu denně v kontaktu a monitorujeme výsledky po hodinách. Když se nepodaří najít potenciál pro obchod, volání ihned zastavujeme a vy platíte jen reálně provolaný čas.

JAK RYCHLE MŮŽETE ZAČÍT VOLAT?

Díky našim dlouholetým zkušenostem z velkých call center máme kolem sebe síť kvalitních operátorů. Zaručujeme, že jsme jakoukoli kampaň schopni spustit nejpozději do 3 týdnů po dodání potřebných podkladů.

TELEMARKETING CHCEME, ALE NEDOKÁŽEME PŘESNĚ POPSAT ZADÁNÍ. POMŮŽETE NÁM?

Součástí naší služby je i analýza příležitostí. Jsme váš partner, ne dodavatel. Díky naší expertýze se nemusíte bát, že by kampaň nebyla zisková. Nechte to na nás. 

UMÍTE PŘINÉST OBCHOD I Z JINÝCH KANÁLŮ, NEŽ JEN PO TELEFONU?

Kromě efektivního telemarktingu, který je naší prioritou, pracujeme se sítí LinkedIn jako se základním kamenem pro marketing a pro akvizici nových klientů. Vždyť skoro 80% poptávek nám generuje právě LinkedIn. Vám může také. Pomůžeme vám s tím.

Call on me s.r.o.

IČ: 08343799, jsme plátci DPH

Staré Hradiště, Na Hledíku 249

+420 775 012 173

info@callonme.cz

×

Přihlášení k odběru novinek

Prosím, vyplňte následující informace

Odebírat novinky